CESTY A VÝDAJE

Vyúčtování cestovních náhrad nebo drobných vydání. Pokud jich máte více za měsíc, vyplatí se mít po ruce nástroj silnější než tabulkový kalkulátor.

Modul pracovní cesty na různých zařízeních

Před pracovní cestou


Zaměstnanec vyplní cestovní příkaz, což zvládne každý, kdo dokáže hledat na internetu. Může požádat o zálohu a dohodnout detaily cesty. Je‑li třeba, odešle se vše ke schválení.

Během pracovní cesty


Údaje je možné zadávat i přímo na cestách přes internet např. z tabletu. Po skončení cesty stačí vyplnit její průběh, přiložit výdajové doklady a vše se ihned zpracuje. Záznam odešlete ke schválení a proplacení.

V účtárně


Na účtárnu zbyde už jen kontrola přiložených dokladů a vyřízení proplacení. Vyúčtování podané zaměstnancem lze upravit i vrátit. Program pohlídá i to, zda již nebyla poskytnuta stravenka.

Proplácení účtenek


I zaměstnanci, kteří necestují, mohou mít výdaje. Program podporuje vyúčtování různých firemních nákupů, nákladů na reprezentaci jako je pohoštění obchodních partnerů při jednáních apod.

Zálohy


Součástí programu je rovněž řešení záloh v různých měnách a hlídání potřebné výše hotovosti v pokladně.

Naskenované doklady


Výdajové doklady můžete do účtárny posílat v elektronické podobě formou naskenovaných příloh a tudíž vyúčtování i v el. podobě uchovat. Pro konzervativní přístup je zachována i možnost tisku.

VYBRANÉ UKÁZKY

Zobrazení průběhu pracovní cesty

Časově úsporné a přehledné zpracování služebních cest

Zaměstnanec vyplní počátek a konec pracovní cesty a program vypočítá stravné dle platné legislativy a interního nastavení. Může přiložit i další výdajové doklady, informace o poskytnutém stravování, či rozlišit dobu práce a dobu cestování. V případě použití soukromého vozidla doplní ještě podklady pro náhradu PHM a ujetých km.

Naskenované výdajové doklady zaměstnanec připojí k zadané cestě a ouhrnně odešle k proplacení. Výkaz se cestou staví ke schválení a dopadne-li vše dobře, putuje rovnou do účtárny.

Pokud chybí doložení dokladu nebo je chybný

Účtárna zjistila, že zaměstnanec přiložil chybný doklad - stačí okomentovat a vrátit žadateli k nápravě. Stejnou možnost má i schvalovatel.

Komentář k dokladu
Hromadné rozesílání e-mailů zaměstnancům

Vyúčtování a proplácení účtenek

Schvalovatel má online přehled a možnost kontroly hotovostních nákupů u svých podřízených zaměstnanců a přímo zde je může schválit a přesunout tedy na účtárnu k proplacení, vrátit žádost zaměstnanci nebo zamítnout.

PC HELP, a.s.

 +420 568 858 011

Nová budova PC HELP Chci software vyzkoušet

Aktuality

PF 2018 Tým plusPortal
21.12.2017
Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za přízeň. Přejeme krásné prožití vánočních svátků a silvestrovských oslav.
Nová verze plusPortal 03.10.00
30.11.2017
Pro aplikace Volno a Docházka vznikly nové funkce pro evidenci nárokových složek volna, jejichž nároky se evidují v plusPortalu...
Nová verze plusPortal 03.09.00
13.10.2017
Nové dostavby v této verzi jsou rozsáhlé zejména v oblasti používání plusPortalu na mobilních telefonech...
Vyzkoušet software