Drobné výdaje

Program plusPortal Vám pomůže hlídat drobné výdaje Vašich zaměstnanců (na reprezentaci, nákupy různých pomůcek, studijních materiálů, atd.). Zaměstnanci si mohou evidovat svá drobná pracovní vydání a předkládat je k proplacení. Pokud chcete mít vše pod kontrolou, je třeba vložit do celého procesu prvky schvalování. Účetní naleznou v modulu funkce pro kontrolu předloženého vyúčtování, jeho korekci či tisk potvrzení. Následně je možné připravovat podklady pro účtování o drobných výdajích.


Zkušební verze zdarma

Jedna ukázka vydá za tisíc slov. Pokud Vás plusPortal zaujal, můžete si v klidu svojí kanceláře prozkoumat všechna jeho zákoutí. Po odeslání formuláře Vám vysvětlíme uspořádání prezentačních dat, pošleme přístupové údaje pro různé typy zaměstnanců a můžete si vše vyzkoušet.

Získejte přístupy do zkušební verze

Jméno, příjmení(*)
Jak se jmenujete?

Firma(*)
Neplatný vstup

WWW stránky
Neplatný vstup

Telefon(*)
Neplatný vstup

E-mail(*)
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu

Nesprávný formát

Moduly

Personalistika

Personalistika

Plnohodnotná webová personalistika. Automaticky připomíná důležité úkoly, usnadňuje i provádění rozsáhlejších úloh. Spousta vylepšení a zjednodušení proti klasickým personálním systémům.

Vzdělávání zaměstnanců

Vzdělávání zaměstnanců

Vzdělávání zaměstnanců je typická webová agenda. Informační systém plusPortal je určený zejména pro ty společnosti, které vítají aktivní zapojení zaměstnanců do procesu vzdělávání.

Volno

Volno

Modul Volno má širší využití. Je vhodný pro sledování neodpracovaného času na pracovišti, zpracování docházky, přípravu podkladů pro mzdy a také je dobrou pomůckou pro outsourcing mezd.

Pracovní cesty

Pracovní cesty

Plánování, schvalování pracovních cest, vyúčtování cestovních náhrad a všechny související formality Vám usnadní modul Pracovní cesty.

Drobné výdaje

Drobné výdaje

Program plusPortal Vám pomůže hlídat drobné výdaje Vašich zaměstnanců (na reprezentaci, nákupy různých pomůcek, studijních materiálů, atd.).

test

Odměny

Návrhy a schvalování mimořádných odměn pro zaměstnance včetně napojení na mzdovou účtárnu.

test

Stravenky

Přidělování stravenek na základě předem stanovených pravidel. Nárok na stravenky se automaticky koriguje podle (ne)odpracovaných směn a pracovních cest s proplaceným stravným.

ico-hodnoceni

Hodnocení zaměstnanců

Personalisté mohou vytvářet elektronické hodnoticí formuláře, kompetenční modely a stanovovat kritéria pro hodnocení. Manažeři mohou formuláře vyplňovat přes internet, zaměstnanci se mohou seznamovat s výsledky a připravovat se na hodnoticí pohovory.

Aktuality

05

Zprávy od týmu plusPortal a společnosti PC HELP, konference, semináře, školení

Pozvánka na seminář: Moderní metody řízení náboru zaměstnanců

Seminář - Ostrava, 19. 4. 2016 Moderní metody řízení náboru zaměstnanců Vyhledávání nových zaměstnanců může představovat pro mnohé organizace pracný a nejednoduchý proces. V jeho průběhu však mohou také získat mnoho užitečných informací  pro budoucí použití. Nabízíme Vám seznámení s moderními metodami, jak: 

Webinář Efektivnější evidence pracovních cest

Nestihli jste náš předchozí webinář na téma Pracovní cesty? Máme pro Vás další termín a tentokrát se podíváme také na zahraniční cesty. Naučíme Vás, jak ulehčit papírování sobě i zaměstnancům:
Přihláška »
Řešení, které si oblíbí účetní, manažeři i zaměstnanci, Vám rádi ukážeme na online semináři konaném 26. února od 10:00.

Demo přístup - prozkoumejte sami funkce plusPortalu